Оплата і доставка

Оплата

Оплата готівкою при отриманні (при даному виді оплати Ви платите додаткові витрати по тарифах обраної вами кур'єрської служби).

100% передоплата. Гроші перераховуються на банківський рахунок нашого інтернет-магазину. (При виборі даної форми оплати, Ви оплачуєте тільки доставку по Україні. При великих замовленнях доставку сплатить Наш магазин).

Доставка

Доставка по Україні здійснюється компаніями-перевізниками Нічний експрес, Ін-Тайм, Автолюкс, Нова Пошта. Ви перераховуєте суму за товар на наш розрахунковий рахунок у відділенні Банку і ми відразу ж відправляємо вам ваше замовлення, повідомляючи вас про номер багажної декларації. Товар ви отримуєте протягом 1-3 діб.

Увага! Одержувач зобов'язаний мати при собі паспорт. У разі відсутності документів в одержувача, вантаж виданий не буде. Вантаж зберігається безкоштовно тільки одну добу з моменту прибуття! За кожний наступний день зберігання оплачується сума, яка становить від 10% від вартості перевезення.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на вебсайтах компаній Нічний експрес, Ін-Тайм, Автолюкс, Нова пошта .

Нова пошта

Автолюкс

Ин-Тайм

Ночной Экспресс

умови обміну

 

Згідно 'Закону про захист прав споживача "обмін суконь можливий, якщо клієнт в день отримання зауважив шлюб або невідповідність, і відразу ж повідомив про це. Обов'язковою умовою обміну є те, що товар не був у вживанні, і має всі супровідні документи (ярлики , упаковку та ін.), а також документи, що підтверджують факт оплати (чек на покупку, накладна, розписка кур'єра або інші документи).

 

У разі обміну вартість доставки оплачується клієнтом. Якщо було отримано неякісний товар або доставлено не те, що було замовлено, вартість повторної доставки оплачує інтернет-магазин.

 

Якщо Ви хочете зробити обмін товару, Вам необхідно протягом 1-2 днів з моменту отримання замовлення зв'язатися з нами по телефону. Менеджер проінформує Вас про процедуру обміну товару і подальші дії.

 

Просимо вас дотримуватися цих умов і враховувати їх при замовленні.