Колекція по 3 $

Ми виготовляємо товари за 4-5 днів під замовлення
Результат 1. 50 з 51:

Дитячі обідки - прекрасне завершення образу

Як і дорослі жінки, так і маленькі дівчатка люблять красиво одягатися, прикрашати себе різними аксесуарами і біжутерією. І якщо у дитини красиве розкішне волосся, то необов'язково його заплітати в косу або пов'язувати в хвіст. Набагато простіше накрутити локони і розпустити по плечах, а завершити зачіску можна за допомогою обідка в тон сукні. Тим більше що на сьогоднішній день дитячі обідки оптом можна купити на сайті компанії «Barbie-girl», де вони представлені в широкому асортименті. І ви, шановні власники салонів дитячого одягу, можете придбати дитячі обідки оптом, щоб ваші клієнтки змогли підібрати під нарядні сукні своїх маляток кілька найвдаліших варіантів.

У нашому каталозі дитячі прикраси на волосся можна закупити самих різних забарвлень: білі, пастельних тонів і яскраві, тому що на свята і випускні вечори малятка надягають не тільки білосніжні вбрання, але і будь-яких інших відтінків. Адже у кожної дівчинки свій кольоротип, тому підкреслювати її красу потрібно правильно обраним відтінком одягу.

Купити обідки можна не тільки на пластмасовій основі, але також і на стрічці. Останній варіант буде надійніше триматися на голівці маленької принцеси, якщо їй належить багато танців і конкурсів.

Крім обідків, в каталозі нашого інтернет-магазину можна закупити і милі кокетливі капелюшки, які також будуть цікаво виглядати з сукнею фасону «Принцеса», наприклад. 

Всі наші прикраси відрізняються високою якістю і оригінальним дизайном. Елементи декору надійно пришиті, тому ваші клієнтки можуть не хвилюватися з приводу того, що якась намистинка або бантик відірветься і зіпсує настрій її принцесі.

детальніше