Fantasia

До святкового дня прийнято готуватися заздалегідь, адже - це значний крок для маленької крихти. Чудовим подарунком для маленької принцеси буде придбання красивого нарядного платтячкадля галасливого дитячого вечора, тому радимо Вам купити дитячі наряди оптом.

Наша порада для Вас - зробити перевагу на користь яскравого червоного сплачуючи з укороченим корсетом покритим дивовижної сіткою з гіпюром і камінням і довгою спідницею, стане найкращим подарунком для вашої маленької леді.

Застібка представлена шнурівкою з замком в цій моделі сукні, що досить зручно і практично. Наряд виготовлений з натуральних матеріалів, ця тканина робить легким догляд за нарядом, не вимагаючи прасування. Матеріал виробу виконаний з: тафти, сітки з узором і камінням, евросеткі, прокатного атласу. Купуючи дитячі наряди оптом, кожне маленьке захід буде в пам'яті у маленького ангела. Ваша донька гідна завжди виглядати яскраво і святково збираючи погляди присутніх гостей.

Модель DSC_2785
$50.00
Для зарегистрированных пользователей, действует скидка в размере 3%. или Зарегистрироваться
Описание:
Характеристика : Укороченый корсет покрытый изумительной сеткой с гипюром и камнями и длинной юбкой лучший подарок для вашей маленькой принцессы
Цвет : Алый, ярко красный
Состав : 100% полиэстер.
Вид застежки : Замок и шнуровка
Фактура материала : Сетка с узором и камнями, евросетка, прокатный атлас, тафта


Товар добавлен в корзину

Показать корзину
Цвет
Выберите количество товара: